Belaidės ligos

Ultravioletiniai spinduliai užmuša ligas sukeliančias bakterijas, todėl plačiai taikomi medicinoje.

[…]

Bet kurių radioaktyviųjų spindulių poveikis gyvų organizmų audiniams pasireiškia aplinkos atomų ir molekulių sužadinimu bei jonizacija. Sužadinti atomai bei jonai pasižymi dideliu cheminiu aktyvumu, todėl organizmo ląstelėse jie sudaro naujus cheminius junginius, nepageidaujamus sveikam organizmui. Jonizuojančių spindulių veikiamos, suyra atskiros sudėtingos molekulės ir ląstelės struktūros elementai. Mažas spindulių dozes gyvas organizmas pakelia lengvai, be jokių ligos simptomų, o didelės dozės gali būti rimtų ligų ir mirties priežastis.

[…]

Nors nedidelės spindulių dozės žmogaus organizme nesukelia pakitimų, kuriuos galima pastebėti tiriant naujausiais metodais, jų veikimas nėra visiškai nepavojingas. Radioaktyvieji spinduliai gali sukelti kai kurias ligas, pažeisti ląsteles, turinčias įtakos paveldimumui. Todėl svarbu kiek įmanoma sumažinti apšvitinimą žmonių, dirbančių su radioaktyviaisiais izotopais bei kitokiais radioaktyviųjų spindulių šaltiniais.

Šaltinis: knyga Fizika informacinė medžiaga, O. Kabardinas, Šviesa, 1988 metai, 225 puslapis bei 257 puslapis.

Mano komentaras:

Reikėtų vengti bet kokių dirbtinių radijo bangų, tai yra Wi-fi, mobiliųjų telefonų siųstuvų, bevielio interneto siųstuvų, radijo bei televizijos bangų, elektros skaitiklių ir taip toliau. Trumpai tariant, kenkia absoliučiai viskas, kas yra belaidis. Tai yra nematomas pavojus. O tas pavojus yra toks, kad įvairiose erdvės vietose susideda daugybė bangų ir tose vietose atsiranda dirbtiniai aukštos įtampos ir super aukšto dažnio pulsarai. Ir jeigu toks nematomas energetinis pulsaras susidaro jūsų miegojimo ar kitoje vietoje, kur praleidžiate daug laiko, tai liga ar vėžys yra garantuotas. Ivairias bangas ir triukšmus spinduliuoja ir LED bei liuminescencinės lempos.

Parašykite komentarą